Projekt "Česko-saská síť knihoven - Informace bez hranic"

Díky účasti Univerzitní knihovny na projektu "Česko-saská síť knihoven - Informace bez hranic" máte nově možnost využívat zdarma mezinárodní výpůjční službu s knihovnami Technische Universität Chemnitz a Hochschule Zittau/Görlitz! A navíc se můžete těšit na množství e-knih, které pro Vás díky projektu pořídíme.

O projektu "Česko-saská síť knihoven - Informace bez hranic"

Cílem projektu je prostřednictvím sítě spolupracujících knihoven v příhraničních oblastech Česka a Saska zprostředkovat informace a informační zdroje uživatelům knihoven, studentům i všem ostatním zájemcům z řad veřejnosti. Do projektu jsou zapojeny čtyři instituce: Technische Universität Chemnitz - Universitätsbibliothek, Hochschule Zittau/Görlitz - Hochschulbibliothek, Západočeská univerzita v Plzni - Univerzitní knihovna a Krajská vědecká knihovna v Liberci.

Přečtěte si další informace o projektu.

loga k programu Cíl 3Projekt je podpořen z prostředků programu Cíl 3 – Programu na podporu přeshraniční spolupráce mezi Českou republikou a Svobodným státem Sasko.

Mezinárodní knihovní výpůjčky knih financované z projektu

Díky projektu jsou mezinárodní výpůjčky knih z Technische Universität Chemnitz - Universitätsbibliothek a z Hochschule Zittau/Görlitz - Hochschulbibliothek zdarma. Prohlédněte si fondy obou knihoven a vyberte si, co Vás zajímá.

Doufáme, že Vás tato zpráva potěší a služby MVS budete využívat.

28.01.14