Výstava fotografií v Knihovně Bory

Od středy 3. ledna jsme pro Vás přichystali výstavu fotografií Alžběty Huclové Obrazy. Vystavovat se bude přes 20 fotografií - převážně autoportréty, portréty a akty.

Autorka fotografií, Alžběta Huclová, vystudovala grafický design na SSUPŠ Zámeček v Křimicích. Aktuálně je studentkou Fakulty pedagogické ZČU, obor Vizuální kultura se zaměřením na vzdělávání. Osou její fotografické práce je především portrét, autoportrét, akt a krajina - obzvláště v okolí Šťáhlav, Šťáhlavic a Kornatic. Kromě společných školních výstav vystavovala na festivalu Krok přes hranici v Milínově (2011) a s velkým úspěchem na dvou ročnících výstavy Šťáhlavy, Šťáhlavice – Život, krajina, lidé (2012 a 2013) v jízdárně zámku Kozel. Její fotografie byly publikovány ve sborníku The 23rd EU-Japan Fest Official Report, Lidových novinách nebo Deníku; umisťují se na předních místech fotografických soutěží, například v soutěži FOTOSTART, kterou pořádá Škola kreativní fotografie v Praze. Zastoupeny jsou v několika soukromých sbírkách.

Výstavu budete moct zhlédnout v hale Knihovny Bory v univerzitním kampusu na Borech, Univerzitní 18. Výstava bude instalována do konce ledna.

plakat_A4

02.01.18