Výstava obrazů Stanislava Slacha

Zveme Vás na výstavu obrazů Stanislava Slacha, jehož amatérská tvorba vznikala v období přibližně 15ti let jako vyjádření cesty hledání smyslu lidské existence.

Stanislav Slach se věnoval malbě, kresbě i grafice, ilustroval i knihu Petra Samojského Spiritualita (nejen) pro skeptiky. Autor, povoláním lesní inženýr, o svých obrazech říká, že: "Osoba tvůrce je jen nutným prostředkem ke vzniku díla".

Výstava, kterou si můžete prohlédnout od 8. srpna do 14. září v hale Knihovny Bory ZČU, je připomenutím jeho výtvarně aktivního životního období.

Knihovna má sice během prázdnin zavřeno až do 19. srpna, nicméně hala je stále přístupná. Od 20. srpna do 16. září knihovna otevře vždy od pondělí do pátku mezi 8. a 15. hodinou, v pondělí 17. září už zahájí běžný provoz.

Na facebooku naleznete fotografie z vernisáže.

vystavaSlach

07.08.18